teknoloji_banner2
sehrin_merkezinde2
sehrin_merkezinde1

TEKNOLOJİ

Siz sadece işinize odaklanın! Business İstanbul fiber optik altyapı, 24 saat teknik servis gibi hizmetler ile kesintisiz ve verimli çalışma ortamı sunuyor.

7/24 Güvenlik+ CCl, Fiber İnternet Altyapısı, kat başına 18 araçlık otopark ve otoparklarda elektrikli otomobiller için şarj imkanı.

Uluslararası normlarda Akıllı Yangın Sistemi, VRF klima sistemi, Taze Havanın İklimlendirilmesiyle ısı/enerji geri kazanımı, Yangına dayanımlı A2 sınıfı malzeme.

lsı kaybı engelleyici Cephe Sistemi, Ofislerde Kuvvetli ve Zayıf Akım Besleme, Jeneratör (% 100 back-up), Yağmur Suyu Depolama ve Kullanım Sistemi, Su Kaçağı Önleme Sistemi.

x
 

444 60 13

 


 

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, SVR GROUP ve TNL GAYRIMENKUL, şirket ortakları, iştirakleri, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.


 


Kullanım Koşullarını
okudum ve kabul ediyorum