sosyal_yasam_banner1_u
sosyal_yasam_banner2
sehrin_merkezinde2
sehrin_merkezinde1

SOSYAL YAŞAM

Kuvvetli alt yapısı ve sosyal açık alanları ile restoranlar, kafeler, kuaför, çiçekçi ve diğer ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı hizmet sunuyor.

Şehrin her noktasına araçsız ulaşım! Kadıköy’e, Üsküdar’a veya Tarihi Yardımada’ya yürüme mesafesindeki metro ile ulaşım imkanı. Öğle araları için Business İstanbul’un sosyal alanları ve tüm İstanbul ayağınızın altında!

İstanbul’un eşsiz manzarasını Busıness İstanbul’da seyredin…

Lüks ve kalite bir arada!

BUSINESS İSTANBUL işi hayata, hayatı işe taşıyarak ofis çalışanlarının hayatını kolaylaştırıyor. Tamamen iş dünyasının ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş geniş ofis katları ve ortak alanlar ile siz sadece işinize odaklanın!

x
 

444 60 13

 


 

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, SVR GROUP ve TNL GAYRIMENKUL, şirket ortakları, iştirakleri, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.


 


Kullanım Koşullarını
okudum ve kabul ediyorum