sosyal_yasam_banner1_u
sosyal_yasam_banner2
sehrin_merkezinde2
sehrin_merkezinde1

İş Hayatının Zirvesi ”Business İstanbul”

Değer yaratmaya çalışan ve zamanı değerli olan iş sahipleri için tasarlanan Business İstanbul ofisleri, 1300-1350 m2 arasında değişen tam katlar ve ihtiyaçlara uygun ofis seçenekleri sunuyor. İş modeli çeşitliliği kadar esnek seçenekleri hayata geçiren ofisleri, “Shell&Core” tarzında ve şirket yöneticileri ile iş sahiplerinin hayalini kurduğu yapıda biçimlendiriyor. Satışları yapılan ofislerin kiralanması ise kurumsal kiralamada lider kuruluş TNL Gayrimenkul Geliştirme tarafından yürütülüyor.

İşten Çarşıya, Çarşıdan İşe

Business İstanbul çalışanları için ‘çarşıya çıkmak’ iş hayatının olağan bir durumu haline geliyor. Business İstanbul’un giriş katında yer alan ve her türlü mağazaya ev sahipliği yapan çarşı, alışverişi işe getiriyor. Business İstanbul bünyesinde yer alan fitness center ve eğlence merkezi ise büyük kent yaşamının imkanlarını iş hayatına taşıyor. Butik mağazalar, kuaför, terzi, kuru temizleme, ezcane, kırtasiye, destek hizmetler, kafeterya ve restoranlar Business İstanbul çalışanlarının ayağına geliyor.

Şehrin Tam Merkezinde Ofis Yatırımı Fırsatı!

Güçlü bir yatırım yapmak isteyen ve verimi artıran bir modelle tanışmak isteyen kurum ve kuruluşlar, Business İstanbul’un hayatı hızlandıran benzersiz lokasyonu ve çalışanlara sunduğu imkanlarıyla iş hayatlarına yeni bir başlangıç yaparken, kazanç oranı çok yüksek bir bölgede yatırım imkanı buluyor.

Yenilikçi Mimari Yüksek Standartlar!

İş hayatının zirvesinde yer alarak , ulaşım açısından İstanbul’un en iyi merkezi konumunda bulunmak isteyenler için Efekta Mimarlık tarafından tasarlanan Business İstanbul, yenilikçi mimarisi ve konforlu ofis yaşamıyla iş dünyasına benzersiz bir alternatif sunuyor. İş hayatının merkezinde yer almasının yanı sıra kent yaşamının içinde olan konumuyla da fark yaratan Business İstanbul, işinizi hayata, hayatınızı işe getiriyor.

x
 

444 60 13

 


 

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, SVR GROUP ve TNL GAYRIMENKUL, şirket ortakları, iştirakleri, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.


 


Kullanım Koşullarını
okudum ve kabul ediyorum