teknoloji_banner2
sehrin_merkezinde2
sehrin_merkezinde1

Business İstanbul’da Kiralamalar Başladı

Yatırım değeri 1.5 milyar TL olan ve 6 bloktan oluşan Türkiye’nin en büyük A plus ofis projesi Business İstanbul’da kiralamalar başladı. 70 metrekareden 1.320 metrekareye kadar değişen A plus ofisler, en ileri teknolojik donanıma sahip bulunuyor. Business İstanbul 9 asansörü, 5 katlı geniş otopark alanı, düşük aidat imkanı ve merkezi lokasyonuyla firmalara her bakımdan büyük avantaj sağlıyor.
İstanbul Anadolu yakasının en değerli lokasyonu olan Göztepe E-5 üstünde yer alan ve üçer bloktan iki etap olarak inşa edilen Business İstanbul’da kiralamalar başladı. Başta kurumsal firmalar olmak üzere Türkiye’nin önde gelen iş çevreleri tarafından tercih edilen Business İstanbul ofisleri, her türlü talebe yanıt verebilecek ölçeklerde 70 metrekareden 1.320 metrekareye kadar değişen alternatiflerde kiraya sunuluyor.
Altı bloktan oluşan Business İstanbul’un 1. ada etabındaki üç bloktan biri ise Türkiye’nin önde gelen tur operatörü ETS Tur tarafından satın alındı. ETS Tur’un 11 katlı yeni merkezi 13.000 metrekare ofis alanına sahip bulunuyor.

9 asansörle bina içi hızlı trafik

Kurumsal firmaların ihtiyaçları gözetilerek tasarlanan Business İstanbul’da biri yangın amaçlı olmak üzere 9 adet asansör bulunuyor. Çok az sayıda projede görülen bu sayı ile asansör sırası bekleme sorunu ortadan kalkıyor, katlar arası geçişe hız kazandırılıyor.

5 katlı geniş otopark alanı

Business İstanbul otopark sorununa da sürdürülebilir bir çözüm getiriyor. 5 katlı otoparka sahip olan Business İstanbul, geniş otopark alanı sayesinde yalnızca ofis çalışanlarına değil, firmaları ziyarete gelenler için de büyük kolaylık sağlıyor ve zamandan kazandırıyor.

Düşük aidat avantajı

GBCI tarafından çevreci faktörler, ekonomik kullanım ve sağlıklı yaşam koşulları kriterleri doğrultusunda verilen Leed Platinium sertifikasına sahip olan Business İstanbul, bina kullanım maliyetlerini de önemli ölçüde düşürüyor ve %24 enerji tasarrufu sağlıyor. Bu sayede firmalar çok daha düşük aidat ödeme imkanına sahip oluyor. Business İstanbul’un işletme yönetmeliğine göre firmaların ödemesi gereken aidat metrekare başına sadece 2 dolar.

Entegre ulaşım ağının kesişim noktasında

Business İstanbul, metro, metrobüs ve Marmaray bağlantısının yanı sıra Avrasya Tüneli’nin çıkış noktasında yer alıyor. Tüm toplu ulaşım olanaklarının kesişme noktasında bulunan Business İstanbul, lokasyonuyla da firmalara büyük avantaj sağlıyor. Business İstanbul TEM’e, feribot ve sahil yoluna beş dakikalık mesafede bulunuyor. Boğaz Köprüsü, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe Marina ve Kadıköy merkez iseBusiness İstanbul‘un doğal uzantısı konumunda yer alıyor.
x
 

444 60 13

 


 

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, SVR GROUP ve TNL GAYRIMENKUL, şirket ortakları, iştirakleri, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.


 


Kullanım Koşullarını
okudum ve kabul ediyorum