aksun

Çeyrek asrı aşan iş deneyimi ile, Ulusal ve Uluslararası birçok inşaat projesini hayata geçiren AKSUN İnşaat, farklı iş kollarında faaliyet gösteren AKDEMİR Grup şirketlerinden biridir.

Ticari yapılar, ofisler, lojistik depoları, sanayi tesisleri ve konut alanları üretimine yönelik çalışmalar yapan AKSUN İnşaat, hızlı gelişme potansiyeline sahip lokasyonlarda ürettiği projeler ile yatırımcılarına yüksek katma değer sunmaktadır.

Birçok prestijli projeye imza atan AKSUN İnşaat, Kadıköy Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında, iki adada 270.000 m² ticari alanda bölgenin en büyük ofis projesi olan BUSINESS İSTANBUL’un yapımını sürdürmektedir. Yaşam alanları ile entegre, modern ofisler, mağazalar ve dükkanlardan oluşan BUSINESS ISTANBUL, şehrin en aktif ulaşım akslarından biri olan E5 karayolu üzerinde yükseliyor.

İstoç Ticaret Merkezi’nin en prestijli bölgesinde, 27.000 m² inşaat alanına sahip Aktem Plaza’nın yapımını tamamlayan AKSUN İnşaat, gurup şirketlerinden Akkim Yapı Kimyasalları A.Ş’ için 2016 yılı sonunda başladığı üretim tesisinin ikinci etap inşaatını da çok kısa sürede bitirerek faaliyete hazır hale getirdi.

Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada olduğu yapılar üreten AKSUN İnşaat, Mersin Yenişehirde 10.000 m² alana kurulu Ihlamur Park Evlerini tamamlayarak sahiplerine teslim etti.  

Gürcistan Tiflis’te 3.600 m² kapalı alana sahip ticari ofis ve lojistik deposu, Kazakistan Almata’da 7.000 m² kapalı alana sahip ticari ofis ve lojistik deposu, Kırgızistan Bişkek’de 7.500 m² toplam inşaat alanına sahip toplu konut projeleride AKSUN İnşaat tarafından yurtdışında tamamlanan projelerden bir kısmıdır.     

KÖKLÜ GRUP ŞİRKETLERİ

 

AKSUN İnşaat’ın gücünü aldığı AKDEMİR Grup’un bünyesinde yer alan diğer grup şirketleri de faaliyet gösterdikleri alanlarda öncü kuruluşlardandır.

 

AKKİM Yapı Kimyasalları; Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içerisindedir. 108 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile ülke ekonomisine önemli bir katmadeğer sağlamaktadır.

AKTEK Dış Ticaret; çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.  13 ülkede de kendi şubeleriyle faaliyet göstermektedir. Şube sayısını her geçen gün daha da arttırmaktadır.

AKDEMİR Makina; Türkiye pazarında izolasyon, elektrikli el aletleri ve aydınlatma ürünlerinin satışını yapmaktadır. Yurtiçinde yüksek bilinirliğe ve çok geniş bir dağıtım ağına sahiptir.

AKDE Kimya; su ve ısı izolasyonu amaçlı yüzey kaplama ve koruma sistemlerini geliştirmektedir. Kısa sürede yakaladığı hızlı büyüme ile sektörünün önemli üreticileri arasındaki haklı yerini almıştır.

 

x
 

444 60 13

 


 

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, SVR GROUP ve TNL GAYRIMENKUL, şirket ortakları, iştirakleri, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.


 


Kullanım Koşullarını
okudum ve kabul ediyorum